Ulubione
wykończenia baner

O marce

BRUNI to ręcznie wykonywane meble które łączą surowość i nowoczesność stali z ciepłym drewnem. Pasjonują nas sęki, spękania i ciekawe usłojenie bo dzięki temu każdy kawałek drewna jest jedyny w swoim rodzaju. Naturalne materiały i prosta forma sprawiają, że nasze meble odnajdą się w każdym wnętrzu.

drewniany stolik

Na zamówienie

Wszystkie nasze produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możemy w pełni spersonalizować mebel poprzez styl w jakim ma być utrzymany, rodzaj i wykończenie drewna oraz pożądaną wielkość. Realizujemy również projekty indywidualne.

Naturalne materiały

Drewno jest ponadczasowym, pięknym materiałem. Każdy kawałek drewna jest unikatowy dlatego nigdy nie powstaną dwa takie same egzemplarze stołu czy konsoli. I to jest właśnie magia drewna!

drewniany stolik
drewniany stolik

Ręczne wykonanie

Wszystkie nasze produkty wykonujemy od podstaw ręcznie. Drewno wymaga odpowiedniego czasu sezonowania, profesjonalnego suszenia oraz odpowiedniego wieloetapowego procesu obróbki i wykańczania. Dlatego żeby wykonać dla Ciebie wymarzony mebel potrzebujemy czasu.

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań żeby Twój mebel był wykonany jak najlepiej. Dzięki solidnej, ręcznie spawanej konstrukcji oraz drewnie wykończonym najlepszej jakości preparatami będziecie mogli cieszyć się meblem przez lata.

drewniany stolik